Velká kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Kód: ROV-31032-UNIW ROV-31031-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 557 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
865 Kč
Made in EU
4 645 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 903 Kč
Made in EU
1 793 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
996 Kč
Made in EU
1 666 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
2 130 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 331 Kč
Made in EU
6 189 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS Chronograph 1513178 (zh032b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 868 Kč
Made in EU
1 447 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
804 Kč
Made in EU
od 1 192 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 662 Kč
Made in EU
1 658 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 037 Kč
Made in EU
od 4 364 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 728 Kč
Made in EU
1 666 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE HUSTER (zn027d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
1 041 Kč
Made in EU
1 670 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
928 Kč
Made in EU
2 130 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 331 Kč
Made in EU
1 644 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 12462A4-1A3 (zg328d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
913 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
680 Kč
Made in EU
od 2 257 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL9753A8-1A3 (zg364b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 411 Kč
Detailní popis produktu
Velká, černá kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku - 4U Cavaldi
Peněženka 4U Cavaldi je klasickou volbou pro muže, kteří oceňují nadčasový styl, vysoce kvalitní řemeslné zpracování a praktická řešení. Je vyrobena z pravé kůže a zaujme svým minimalistickým designem a robustními detaily, díky čemuž je vhodná jak pro každodenní nošení, tak pro formálnější příležitosti.
Klíčové vlastnosti:
- přírodní kůže s čirou, elegantní texturou,
- tenký formát, který se vejde do kapsy,
- klasická černá barva s decentním logem Cavaldi,
- ochrana karty díky technologii RFID.
Prostory na karty a dokumenty
- Peněženka nabízí 10 vyhrazených slotů pro karty, což vám umožní pohodlně uspořádat platební, věrnostní a vizitky.
- Kromě toho zde najdete čtyři přihrádky na dokumenty, včetně prostoru pro váš technický průkaz vozidla. Přehledné uspořádání umožňuje snadný přístup ke všemu, aniž byste museli rozkládat celou peněženku.
Skříňky na peníze
- Model je vybaven dvěma přihrádkami na bankovky , které umožňují oddělit bankovky různých nominálních hodnot nebo měn.
- K dispozici je samostatná kapsa na mince , takže mince nepřekážejí při každodenním používání a nepoškozují vnitřek peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
772 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka Always Wild® na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
617 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Krásná, barevná pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka, přírodní kůže, nubuk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
880 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
530 Kč
Made in EU
475 Kč
–39 %
pouzdro na karty z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
286 Kč
Made in EU
851 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
513 Kč
Made in EU
754 Kč
–39 %
kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
kompaktní pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Elegantní kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
826 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
