pánská peněženka z ekokůže bez vnější spony
Kód: ROV-31160-UNIW ROV-31161-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 139 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
633 Kč
Made in EU
4 186 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791118 (zf066a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
2 616 Kč
Made in EU
1 527 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
849 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
969 Kč
Made in EU
od 2 411 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 507 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
969 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 12462A4-1A3 (zg328d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
914 Kč
Made in EU
od 4 186 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791711 WEST (zf020c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 616 Kč
Made in EU
3 448 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 155 Kč
Made in EU
od 1 692 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 058 Kč
Made in EU
849 Kč
–44 %
Pánské hodinky EXTREIM EXT-8386A-1A (zx024a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
472 Kč
Made in EU
1 760 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 100 Kč
Made in EU
od 1 721 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 076 Kč
Made in EU
1 667 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE HUSTER (zn027d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
1 042 Kč
Made in EU
od 2 259 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL9753A8-1A3 (zg364b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 412 Kč
Made in EU
6 372 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 983 Kč
Detailní popis produktu
Černá pánská peněženka z ekokůže bez vnější spony - 4U Cavaldi
Klasická pánská peněženka je praktickým doplňkem pro každodenní použití. Model 4U Cavaldi se vyznačuje horizontálním designem a prostorným tvarem, což umožňuje snadné uložení nejdůležitějších dokumentů, karet a hotovosti.
- Vyrobeno z ekokůže,
- Klasický design,
- Vlastní osvědčení o registraci,
- S prostorem pro fotografie.
Prostorný a rozsáhlý interiér - uspořádejte si dokumenty
Tato prostorná pánská peněženka nabízí promyšlenou organizaci prostoru:
- 7 slotů na karty (např. platební, věrnostní, vizitky),
- 3 místa na dokumenty, včetně 2 průhledných.
Díky vhodné velikosti je to také peněženka na technický průkaz - dokument se bez problémů vejde.
Pohodlný přístup k hotovosti
Tato peněženka je také ideální volbou pro tradicionalisty, kteří denně nosí větší množství hotovosti. Tento model je vybaven:
- 2 přihrádky na bankovky (ideální řešení, když používáte více než jednu měnu),
- 1 kapsa na mince zapínaná pevným drukem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 40 |
874 Kč
–50 %
Pánská RFID peněženka Casekey – výsuvná s klipem na peníze
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
437 Kč
od 345 Kč –52 %
Malá pánská peněženka – zip, kapsa na mince, slim design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 165 Kč
od 929 Kč až –50 %
Pánská peněženka z hovězí kůže – krátká, elegantní styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 465 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka Always Wild® na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
od 841 Kč až –50 %
Peněženka s možností přidání AirTag
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 421 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Horizontální, dvoubarevná peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
585 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
od 417 Kč –52 %
Pánská peněženka se zipem – retro styl, praktické přihrádky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 199 Kč
1 440 Kč
–47 %
Pánská kožená peněženka NW482
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
758 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–44 %
Pánská peněženka WANTON_LK2822 Lumberjack
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
803 Kč
od 1 270 Kč až –50 %
Malá kožená taška BULLCAPTAIN s poutkem na opasek
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 635 Kč
Made in EU
od 9 659 Kč –37 %
Pánská peněženka 660988 Ferragamo
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
od 6 037 Kč
1 302 Kč
–50 %
Pánská peněženka na pas hladká retro styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
651 Kč
Made in EU
1 355 Kč
–44 %
Pánská peněženka WANTON_LK2827B Lumberjack
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
753 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
