Velká, vlastenecká pánská peněženka se systémem RFID
Kód: ROV-27528-UNIW ROV-27529-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
od 2 294 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A1 (zg355a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 434 Kč
Made in EU
od 4 181 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 613 Kč
Made in EU
1 566 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN EXCLUSIVE 12169-5 (zl009a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
870 Kč
Made in EU
970 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289f)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
539 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
803 Kč
Made in EU
1 765 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12155-5 (zl012a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
981 Kč
Made in EU
4 644 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 903 Kč
Made in EU
od 1 127 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 626 Kč
Made in EU
4 705 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 941 Kč
Made in EU
5 746 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513817 CHAMPION (zh052c)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
3 592 Kč
Made in EU
1 535 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
853 Kč
Made in EU
1 758 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 099 Kč
Made in EU
od 4 336 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 710 Kč
Made in EU
od 1 714 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 1 072 Kč
Made in EU
od 6 884 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 302 Kč
Made in EU
2 294 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A3 (zg355b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 434 Kč
Detailní popis produktu
Velká, vlastenecká pánská peněženka se systémem RFID
- Vlastenecký design | Klasický tvar, s originálním vlasteneckým motivem. Ideální pro lidi, kteří chtějí hrdě reprezentovat svou připoutanost ke své vlasti;
- Vysoce kvalitní materiál | Peněženka je vyrobena ze speciálně vybrané přírodní kůže;
- Prostorný a funkční | Díky četným kapsám a přihrádkám je vnitřek peněženky neuvěřitelně prostorný. Vejdou se vám do něj všechny vaše karty, doklady a vizitky;
- RFID ochrana | Peněženka má speciální podšívku, která chrání vaše peníze a data před bezkontaktní krádeží.
Funkční interiér
Peněženka byla navržena s ohledem na maximální funkčnost . Pro pohodlné uložení všech potřebných karet obsahuje:
- 7 přihrádek o velikosti ID karty , ideální pro doklady, platební karty, věrnostní karty a vizitky.
- 3 průhledné přihrádky, ideální pro fotografie blízkých nebo průkazy.
- 3 kapsy většího formátu na dokumenty.
Přihrádky na mince a peníze
Peněženka spojuje potřeby jak příznivců platebních karet , tak těch, kteří oceňují tradiční platební metody. Má to:
- prostorná kapsa na mince, uzavíratelná na patentku. Díky promyšlenému designu je vyndání drobných pohodlný a pohodlný.
- 2 široké přihrádky na bankovky , které umožňují uložení velkého množství hotovosti. Jejich počet umožňuje pohodlnou organizaci peněz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Jiná |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Světle hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | patriotyczny |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
860 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže, zapínání na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
518 Kč
Made in EU
681 Kč
–39 %
kožené pouzdro na dokumenty bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
447 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
269 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
591 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská peněženka a klíčenka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
356 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Pánská dárková peněženka z přírodní RFID kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
807 Kč
–39 %
Horizontální, pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
486 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
pánská peněženka na šířku z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka na karty s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
860 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
518 Kč
Made in EU
1 613 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní nubukové kůže panna
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
972 Kč
Made in EU
753 Kč
–39 %
kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
