Velká dámská peněženka z ekokůže, se zapínáním na patentku
Kód: ROV-29914-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 220 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
682 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
Made in EU
2 313 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 361 Kč
Made in EU
3 123 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 837 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 171 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
od 760 Kč až –50 %
šaty s límečkem – áčkový střih pro plnoštíhlé
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 380 Kč
Made in EU
1 306 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
730 Kč
Detailní popis produktu
Velká dámská peněženka z vínové ekokůže, se zapínáním na patentku - Peterson
- Vysoce kvalitní zpracování | Vyrobeno z ekokůže. Všechny kovové prvky, včetně elegantního loga na přední straně, jsou zlaté barvy.
- Módní design a barvy | Krásná, velká dámská peněženka s klasickým střihem. Horizontální design se zapínáním na patentku.
- Rozsáhlý a velmi prostorný interiér | Model s maximální funkčností díky dobře uspořádanému systému přihrádek a kapes.
- Zajištěno speciální podšívkou | Vybaveno technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezkontaktní karty, biometrické doklady, průkazy totožnosti a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
- Dárkově balené | Zabaleno v elegantní krabičce, je to perfektní dárek!
Rozsáhlý interiér
Četné kapsy a přihrádky zaručují pohodlné používání.
Peněženka je dodávána s:
- 9 přihrádek určených pro karty, vizitky nebo dokumenty standardní velikosti (včetně jedné kapsy s okénkem, ideální pro fotografii);
- 2 kapsy na dokumenty většího formátu, například osvědčení o registraci v obálce.
Přihrádky na karty a dokumenty jsou podšité podšívkou s potiskem loga . To pomáhá předcházet odření při vkládání a vyjímání karet.
Sekce hotovosti
- Mince si můžete dát do 1 kapsy na zip,
- K dispozici jsou 2 velké, otevřené kapsy na bankovky .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051249167 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Bordová |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
756 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže, zapínání na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
456 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
vertikální peněženka z přírodní a eko kůže s pleteným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Vertikální peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
Horizontální dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
1 048 Kč
–39 %
Velká lakovaná dámská peněženka z přírodní a ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
632 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 187 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská květinová peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Dámská peněženka s krokodýlím vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
