Dámská peněženka z lakované kůže
Kód: ROV-30631-UNIWSouvisející produkty
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
Made in EU
1 927 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 168 Kč
Made in EU
1 431 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
799 Kč
Made in EU
1 114 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
675 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
Made in EU
1 305 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
729 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
905 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
905 Kč
Made in EU
3 121 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 836 Kč
Made in EU
od 1 927 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 168 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
2 659 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 564 Kč
Made in EU
1 553 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
941 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z lakované kůže v červené barvě - Peterson
- Pečlivě vybrané materiály | Vyrobeno z vysoce kvalitní pravé kůže, precizně opracované pro dlouhou životnost a zachování elegantního vzhledu.
- Stylový design | Lakovaná struktura dodává peněžence jedinečný charakter, díky čemuž je decentním, ale zároveň efektním doplňkem jakéhokoli stylu.
- Funkční interiér | Promyšlené uspořádání přihrádek, přepážek a kapes zajišťuje pohodlné uložení karet, dokumentů a hotovosti – máte tak vždy vše po ruce.
- Zabezpečení dat | Technologie RFID stop chrání bezkontaktní karty a dokumenty před skimmingem a zvyšuje tak vaši každodenní bezpečnost.
- Připraveno na dárek | Peněženka je uložena v elegantní krabičce s logem výrobce a je perfektním dárkem – bez nutnosti dalšího balení.
Promyšleně navrženo
Peněženka s dobře navrženým vnitřkem, která nabízí spoustu praktického úložného prostoru. Obsahuje:
- 3 přihrádky velikosti průkazu totožnosti , ideální pro dokumenty, platební karty, věrnostní karty nebo vizitky
- Až 10 větších přihrádek , včetně 2 průhledných , které lze použít jako přihrádky na fotografie. Do těchto přihrádek se snadno vejde váš technický průkaz vozidla.
Vnitřek přihrádek je vystlaný speciální podšívkou , která chrání peněženku před poškozením.
Sekce hotovosti
Peněženka také nabízí speciálně upravené přihrádky na tradiční měnu. Obsahuje:
- 1 velká kapsa na bankovky , která pojme značné množství hotovosti;
- 1 kapsa na mince s klasickým zapínáním na přezku , kam můžete bezpečně uložit velké množství drobných.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051262753 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 54 |
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
1 320 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
795 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Made in EU
967 Kč
–39 %
lakovaná peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 202 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže a přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
prošívaná dámská peněženka na karty z ekokůže, horizontální
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 095 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
1 472 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka-penál z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
887 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
987 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
peněženka z ekokůže se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
1 791 Kč
–39 %
Klasická, velká peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 079 Kč
Made in EU
1 458 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
878 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
