Dětské tenisky Big Star TT374018
Kód: BO-42404-96 BO-42404-97 BO-42404-98 BO-42404-68 BO-42404-69 BO-42404-72 BO-42404-70 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 053 Kč
–36 %
Dětské zimní boty sněhule na suchý zip Darlene
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
671 Kč
Made in EU
2 029 Kč
–36 %
Dětské zateplené kozačky na zip Big Star KK374178
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 292 Kč
Made in EU
1 265 Kč
–36 %
Zimní trekové boty pro děti na suchý zip zateplené Miravie
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
806 Kč
Made in EU
1 172 Kč
–36 %
Dětské Botky Ocílené s Zipem Goopy
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
747 Kč
Made in EU
1 566 Kč
–36 %
Dětské zateplené sněhule s rzepem Big Star MM374121
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
998 Kč
Made in EU
1 462 Kč
–36 %
Vysoké Teplé Dětské Sněhule Se Stažením Lee Cooper LCJ-24-44-2842K
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
931 Kč
Made in EU
1 369 Kč
–36 %
Zateplené dívčí botky s leopardím vzorem Nelanna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
872 Kč
Made in EU
1 752 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Big Star KK374237
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 116 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Boty S Tygrím Vzorem Na Platformě Zateplené Kožíškem Vilabria
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
696 Kč
Made in EU
1 279 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
815 Kč
Made in EU
1 279 Kč
–36 %
Dětské Boty S Zipem Oceněné Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
815 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
559 Kč
Made in EU
994 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
633 Kč
Made in EU
1 228 Kč
–36 %
Dětské sněhule s polstrováním z kožešiny Big Star SS374020
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
782 Kč
Detailní popis produktu
Dětské tenisky Big Star jsou lehký a pohodlný model ideální pro každodenní aktivity. Vrchní část je vyrobena ze směsi ekologické kůže a eko semiše, což zajišťuje estetický vzhled a pohodlí při nošení. Boty mají elastické gumičky napodobující tkaničky a praktické zapínání na suchý zip, což usnadňuje jejich obouvání a dobře se přizpůsobí dětské noze. Další výhodou je měkká vložka, která zvyšuje komfort při chůzi. Jedná se o funkční model, který se skvěle hodí na hraní, procházky a každodenní výlety. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
23-14/24-15/25-15,5/26-16,5/27-17/28-18/29-18,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tenisky a Sportovní Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/42404.mp4 |
| Zapínání: | Suchý zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Látka |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Vrchní výška: | 5,5 cm pro velikost 23 |
| Horní šířka: | 5 cm dla rozmiaru 23 |
| Délka zboží v centimetrech: | 28 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 19 |
| Typ izolace: | Ne |
| Celková hmotnost v gramech: | 1064 |
| Země původu: | Čína |
| Výška: | niskie |
| Kategorie obuvi: | Dětské |
| Sezóna: | Jaro/Léto |
Made in EU
1 422 Kč
–36 %
Dětské tenisky na platformě Hanomess
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
906 Kč
od 466 Kč –52 %
Dívčí boty více variant
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 222 Kč
Made in EU
1 422 Kč
–36 %
Dětské tenisky na platformě Hanomess
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
906 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–36 %
Dětské sportovní boty s zipem Hemmani
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
679 Kč
Made in EU
od 842 Kč –36 %
Dětské Tenisky Se Zirkony Smile
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 537 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí tenisky 1601-004 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
Made in EU
842 Kč
–36 %
Dětské Klasické Tenisky BIG STAR HH374192
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
537 Kč
Made in EU
od 712 Kč –36 %
Dětské Brokátové Tenisky Bling-Bling
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 454 Kč
Made in EU
907 Kč
–36 %
Dětské Sportovní Boty Sneakersy Z Eko Kůže Renel
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
577 Kč
Made in EU
od 1 071 Kč –36 %
Dětské Tenisky Big Star FF374200 Bilé
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 682 Kč
Made in EU
1 540 Kč
–36 %
Dětské tenisky na suchý zip LEVI'S JOHN SE VJOH0012S
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
981 Kč
Made in EU
od 933 Kč –36 %
Dětské Tenisky Boty S Prstíkem Pennyn
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
od 594 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí tenisky 002-001 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
Made in EU
1 540 Kč
–36 %
Dětské tenisky na suchý zip Big Star SS374042
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
981 Kč
Made in EU
od 1 196 Kč –36 %
Dětské kožené tenisky BIG STAR KK374058
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
od 762 Kč
Made in EU
936 Kč
–36 %
Dětské Sneakersy Sportovní Boty Na Suchý Zip Viona
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
596 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
