Dětské zateplené sněhové boty s kožešinou Nohie
Kód: BO-29831-9Související produkty
od 983 Kč až –50 %
Kožené sandálky pro dívky na léto a plážové hry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 492 Kč
Made in EU
502 Kč
–36 %
Papuče Sandálky Dětské NEL 310-5F GOKIDS
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
320 Kč
Made in EU
955 Kč
–36 %
Dívčí sandály gladiátorky se zlatým detailem Vesira
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
608 Kč
Made in EU
922 Kč
–36 %
Dívčí sandály s dekorativním detailem Serina
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
588 Kč
od 354 Kč –52 %
Dětské domácí pantofle s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
od 426 Kč –52 %
Letní sandálky Mary Jane s výšivkou pro batolata
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 203 Kč
od 883 Kč až –50 %
Dívčí sandály s copánky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 442 Kč
Made in EU
955 Kč
–36 %
Dívčí sandály se zlatým detailem Lunessa
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
608 Kč
Made in EU
883 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip s pruhy Sammy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
562 Kč
Made in EU
829 Kč
–36 %
Lesklé Dětské Sandálky Na Suchý Zip Delphina
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
528 Kč
Made in EU
2 236 Kč
–36 %
Kožené sandály pro chlapce Bartek 84413-68
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 424 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Orailla
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
559 Kč
Made in EU
1 329 Kč
–36 %
Dětské vonící sandálky Na suchý zip ZAXY LL385027
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
847 Kč
Made in EU
692 Kč
–44 %
Dívčí sandály 6015-031 Shone
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
385 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sněhule vyrobené z ekologického semiše. Vyložené kožešinou. Podrážka je vyrobena z pryžového materiálu. K dispozici ve verzi pro nejmenší děti a pro ty trochu starší. Tento model je také k dispozici v dámských velikostech. Vytvořte set pro maminku a dítě! Velikosti 25-36 mají tlustší podrážku než velikosti 19-25! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | béžový |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Horní šířka: | 7 cm pro velikost 19 |
| Vrchní výška: | 8,5 cm pro velikost 19 |
| Platforma/Podrážka: | 1,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 20 |
| Výška zboží v centimetrech: | 10 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Materiál: | ekologická kůže |
| Celková hmotnost v gramech: | 666.67 |
Made in EU
1 388 Kč
–36 %
Dětské zimní boty pro dívky na zip Lee Cooper LCJ-25-10-3770
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
884 Kč
Made in EU
1 566 Kč
–36 %
Dětské teplé sněhule Big Star KK374242
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
998 Kč
Made in EU
994 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
633 Kč
Made in EU
741 Kč
–36 %
Dívčí Sněhové Teple Boty S Kožešinou S Ušima Betty
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
472 Kč
Made in EU
1 130 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou Medvídek Jovellea
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
720 Kč
Made in EU
od 907 Kč –36 %
Dětské mládežnické sněhule s teplou výplní Mireya
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 577 Kč
Made in EU
1 388 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s kožešinou na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3788
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
884 Kč
Made in EU
1 369 Kč
–36 %
Dívčí Botky Sztyblety Ozdobené Džetami Adelie
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
872 Kč
Made in EU
1 196 Kč
–36 %
Dětské sněhule s brokátem Sulinne
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
762 Kč
Made in EU
1 026 Kč
–36 %
Dětské izolované Botky Sněžáky se šňůrkami Mikyla
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
654 Kč
Made in EU
1 540 Kč
–36 %
Trekové Boty Dětské Zateplené Big Star SS374075
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
981 Kč
Made in EU
1 265 Kč
–36 %
Zimní trekové boty pro děti na suchý zip zateplené Miravie
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
806 Kč
Made in EU
731 Kč
–36 %
Dětské sněhule boty zateplené s flitry ERebbica
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
466 Kč
Made in EU
1 279 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
815 Kč
Made in EU
1 265 Kč
–36 %
Dětské turistické boty na suchý zip Pavisse
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
806 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
