Elegantní velká dámská peněženka z ekologické kůže
Kód: ROV-24013-UNIW ROV-24015-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 169 Kč
Made in EU
1 696 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
Made in EU
1 153 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
644 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
976 Kč
1 774 Kč
–47 %
PLetené šaty s ozdobnými knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
934 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
1 874 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 047 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
915 Kč
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 169 Kč
Made in EU
3 349 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 970 Kč
Detailní popis produktu
Elegantní velká dámská peněženka z ekologické kůže - 4U Cavaldi
- Ekologická kůže nejvyšší kvality | Peněženka je vyrobena z nejkvalitnější ekologické kůže;
- Pojme všechny vaše karty a doklady | Tento model byl navržen extrémně intuitivně a funkčně.
- Balena v ozdobné krabičce.
zahrnuje:
- 5 přihrádek vyhrazených pro karty.
- 2 kapsy na větší dokumenty.
- Mince můžete vložit do kapsy zapínané na patentku.
- Bankovky najdou své místo ve 3 přihrádkách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 18,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
855 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
515 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
od 1 150 Kč –39 %
Dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 693 Kč
Made in EU
od 1 242 Kč –39 %
dámská lakovaná kožená peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
od 748 Kč
Made in EU
1 238 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní kůže na patentku a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
746 Kč
Made in EU
1 677 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 011 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na zip a patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
726 Kč
Made in EU
od 811 Kč –39 %
Dámská malá kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 489 Kč
Made in EU
1 145 Kč
–39 %
Malá dámská kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
1 273 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
767 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Malá, kožená dámská peněženka se zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
486 Kč
–39 %
Dámská peněženka penálového typu z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
293 Kč
Made in EU
od 1 302 Kč –39 %
Klasická dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
2 050 Kč
–39 %
Klasická dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 235 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 323 Kč
–39 %
Pánská sportovní peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
797 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
