Horizontální pánská peněženka z přírodní kůže
Kód: ROV-27439-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 4 203 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
od 2 627 Kč
Made in EU
od 1 860 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 163 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 16500 (zj088e)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
570 Kč
Made in EU
od 4 336 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 710 Kč
Made in EU
22 442 Kč
–37 %
Pánské hodinky BISSET BSCF39 - AUTOMAT (zb099a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
14 027 Kč
Made in EU
1 767 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 105 Kč
Made in EU
od 1 621 Kč –37 %
Pánské hodinky dřevěné BOBOBIRD (zx065a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
od 1 014 Kč
Made in EU
od 1 127 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 626 Kč
Made in EU
1 524 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
847 Kč
Made in EU
4 220 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791399 KANE (zf045b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 638 Kč
Made in EU
od 1 722 Kč –37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 076 Kč
Made in EU
1 512 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10401A-6F1 (zg190f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
840 Kč
Made in EU
od 2 407 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 505 Kč
Made in EU
od 1 689 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 056 Kč
Made in EU
2 128 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 330 Kč
Made in EU
1 222 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
679 Kč
Detailní popis produktu
Horizontální pánská peněženka z přírodní kůže
- Materiál a zpracování | K výrobě byla použita přírodní kůže. Jeho žilkovaná textura potvrzuje použití tradičních opalovacích technik;
- Nadčasový design | Černá je klasická barva a peněženka v této barvě vám dává pocit pohodlí a vědomí, že se můžete cítit módně;
- Velká kapacita | Peněženka pro příznivce hotovosti i „virtuálních peněz“. Své místo zde najde hotovost a velké množství dokladů;
- S ochranou karty | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat;
- Dárek zabalený .
Rozsáhlý interiér
Portfolio zahrnuje:
- 10 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky, věrnostní karty a dokumenty ve formátu ID karty;
- 4 kapsy na větší dokumenty. Pokud jste řidič a preferujete mít u sebe technický průkaz vozidla - nebojte se, mějte ho v této peněžence a mějte všechny doklady u sebe. Dvě kapsy jsou průhledné;
- 1 přihrádka, ve střední části peněženky , zapínaná na zip.
Přihrádky na karty a doklady jsou zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Prostorné peněžní sekce
Do kapes na bankovky a mince se vám vejde dostatečné množství hotovosti.
- mince můžete vložit do kapsy zapínané na patentku ;
- bankovky můžete schovat do 2 otevřených, širokých kapes, zakončených látkovou podšívkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051093289 |
| Značka: | Jiná |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
717 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
735 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
987 Kč
–39 %
Praktická pánská taška ekokůže s uchem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
810 Kč
–39 %
Pánská taška z ekokůže dvoukomorová
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
488 Kč
Made in EU
501 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
302 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka s koněm
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
969 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s RFID - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
Horizontální kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
807 Kč
–39 %
Horizontální, pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
486 Kč
Made in EU
932 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
562 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
