Kožená velká pánská peněženka s RFID systémem
Kód: ROV-22365-UNIW ROV-22364-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
od 1 623 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 968 Kč
Made in EU
1 339 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
744 Kč
Made in EU
5 683 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7257 -LITTLE DADDY (zz003b)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 552 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
2 452 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 532 Kč
Made in EU
od 1 656 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 933 Kč
Made in EU
1 709 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1BUDF (zd066e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
od 2 413 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 509 Kč
Made in EU
1 538 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
855 Kč
Made in EU
od 4 217 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 636 Kč
Made in EU
1 771 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 107 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
6 380 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4290 - MEGA CHIEF (zz004i)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
3 988 Kč
Made in EU
1 778 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 3844A2 (zg235g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
988 Kč
Made in EU
1 433 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
797 Kč
Made in EU
od 1 730 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 082 Kč
Detailní popis produktu
Kožená velká pánská peněženka s RFID systémem - Rovicky
- Kvalita a přesnost šití | Peněženka je vyrobena z kvalitní hovězí kůže.
- Bezpečná | Vybavena technologií RFID, která chrání peněženku
- Dárková krabička v ceně.
V peněžence:
- 17 přihrádek na karty standardní velikosti
své mince můžete vložit do 1 velké kapsy zapínané na pevný patent;
- bankovky můžete vložit do 2 otevřených kapes po celé délce peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 15+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 11 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
863 Kč
–39 %
Krásná, barevná pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Pánská vertikální kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s patriotickým motivem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 334 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
804 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 334 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
804 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka se zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kompaktní karbonová peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 614 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na patentku lebka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
973 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
882 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s ražbou znamení zvěrokruhu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka s pohodlnou sponou
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
834 Kč
Made in EU
755 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
455 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
