Pánská peněženka z přírodní kůže se systémem RFID
Kód: ROV-25914-UNIW ROV-25915-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
od 6 388 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 993 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
971 Kč
Made in EU
od 6 980 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL Spiked Chronograph DZ4665 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 4 363 Kč
Made in EU
1 896 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1183E-7ADF (zd004a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 185 Kč
Made in EU
1 732 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 082 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
930 Kč
Made in EU
4 721 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 951 Kč
Made in EU
2 203 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20010A-1A1 (zg379a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 377 Kč
Made in EU
1 797 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
998 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 16500 (zj088e)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
571 Kč
Made in EU
od 1 854 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10602A2-1A1 (zg362a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 159 Kč
Made in EU
1 539 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
855 Kč
Made in EU
od 11 586 Kč –37 %
Pánské hodinky ORIENT BAMBINO FAC00005W0 - AUTOMAT
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 7 242 Kč
Made in EU
1 772 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 108 Kč
Made in EU
od 1 393 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 774 Kč
Made in EU
2 454 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 534 Kč
Detailní popis produktu
Pánská peněženka z přírodní kůže vybavená systémem RFID - Rovicky
- Přírodní kůže | Peněženka je vyrobena z přírodní kůže;
- Praktické | Peněženka na výšku bez vnějšího zavírání;
- Extrémně prostorný | Do tohoto modelu se vám vejde velké množství karet, dokladů, hotovosti a mincí;
- Perfektní tip na dárek | Peněženku obdržíte ve firemní krabičce.
Organizace interiéru
Portfolio má následující rozdělení:
- 6 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo doklady velikosti občanského průkazu;
- 7 kapes na větší dokumenty, z toho 1 na zip.
Přihrádky na karty a doklady jsou zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Sekce peněz
Množství přihrádek vám umožní uložit velké množství tradiční hotovosti.
- bankovky můžete vložit do 2 otevřených přihrádek;
- mince vložíte do 1 kapsy uzavřené patentkou.
Kapsy na peníze jsou rovněž podšité podšívkou odolnou proti oděru .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
845 Kč
–39 %
Elegantní vertikální peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
509 Kč
Made in EU
1 299 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
783 Kč
Made in EU
1 600 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka, pouzdro na karty a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
964 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Černá, vertikální pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s kontrastním lemováním - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na patentku, vyrobená z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka bez zapínání z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Malá a tenká, kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Malá kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
od 1 501 Kč –39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka, pouzdro a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 905 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 265 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
762 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem a klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
