Velká pánská peněženka se zapínáním
Kód: ROV-22779-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 765 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg374e)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 728 Kč
Made in EU
od 6 901 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 314 Kč
Made in EU
od 1 392 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 774 Kč
Made in EU
6 381 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 988 Kč
Made in EU
1 668 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE HUSTER (zn027d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 043 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
1 762 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 101 Kč
Made in EU
1 515 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10401A-6F1 (zg190f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
842 Kč
Made in EU
1 829 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 144 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
od 4 210 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 631 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9148 (zn085b) gold + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
756 Kč
Made in EU
1 769 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12155-5 (zl012a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
983 Kč
Made in EU
2 730 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 706 Kč
Made in EU
1 714 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E9753A2-1A3 - EXCLUSIVE (zg302b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 071 Kč
Made in EU
od 1 746 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V002GL-7B2UDF (zd106a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 970 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská peněženka se zapínáním RFID Protect - Peterson
- Kvalita a přesnost | Velmi trvanlivě šita z kvalitní přírodní kůže v černé barvě
- Nadčasová móda pro muže všech věkových kategorií | Peněženka klasického stylu. Model v orientaci na šířku s vnějším zapínáním
- Skvělá organizace interiéru | Do peněženky se vejdou všechny nejnutnější doklady a karty a díky střední velikosti nezaplní vaše kapsy
- Bezpečná | Vybavena technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty
Uvnitř najdete:
- 1 prostorná kapsa na mince;
- 2 otevřené přihrádky na bankovky;
- 7 přihrádek na platební karty
- 1 přihrádka na zip hned za oddílem na bankovky;
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051163791 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 345 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 334 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
804 Kč
Made in EU
1 063 Kč
–39 %
Dárková sada: kožená peněženka, pouzdro a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
640 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
586 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Malá, vertikální pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
488 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Velká, vertikální pánská peněženka s pejskem z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentky
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
882 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Pánská vertikální kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 334 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
804 Kč
Made in EU
1 099 Kč
–39 %
Dvoubarevná peněženka z přírodní kůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
662 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s ražbou znamení zvěrokruhu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
