Pánská vertikální kožená peněženka
Kód: ROV-23518-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 707 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 067 Kč
Made in EU
1 672 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
929 Kč
Made in EU
1 769 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12155-5 (zl012a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
983 Kč
Made in EU
od 1 623 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 968 Kč
Made in EU
od 1 722 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 077 Kč
Made in EU
od 1 730 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 082 Kč
Made in EU
2 631 Kč
–37 %
Pánské hodinky RUBICON RNCE07 (zr092c)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 645 Kč
Made in EU
6 203 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS Chronograph 1513178 (zh032b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 877 Kč
Made in EU
1 514 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
841 Kč
Made in EU
1 339 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
744 Kč
Made in EU
od 6 037 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 774 Kč
Made in EU
1 430 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9144 (zn077e) + box
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
795 Kč
Made in EU
od 1 505 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 836 Kč
Made in EU
1 515 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10401A-6F1 (zg190f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
842 Kč
Made in EU
6 092 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4476 - MEGA CHIEF (zz004n)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 808 Kč
Made in EU
4 191 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER BROOKLYN 1791510 + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 620 Kč
Detailní popis produktu
Pánská vertikální kožená peněženka - Rovicky
- Nejvyšší kvalita zpracování | Peněženka je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže;
- Klasický styl pro muže všech věkových kategorií | Model ve vertikální orientaci, bez vnějšího upevnění;
- Uspořádejte si dokumenty | Snadno se do ní vejdou karty a doklady, které máme všichni, jako občanský průkaz nebo řidičský průkaz, ale i větší doklady, o hotovosti nemluvě - snadno se sem vejde mnoho mincí a bankovek ;
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Uspořádejte si karty a dokumenty
Uspořádání přihrádek na karty a doklady je maximálně intuitivní. Interiér je uspořádán velmi prakticky.
V peněžence:
- 10 přihrádek na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu, jako je debetní karta nebo řidičský průkaz;
- 4 kapsy na o něco větší dokumenty. Dvě z těchto kapes jsou vyrobeny z průhledné síťoviny, což usnadňuje prohlížení dokumentů, které chcete vidět na první pohled; model neodpovídá osvědčení o registraci!
- 1 kapsa na zip, vyšívaná ve střední části peněženky.
Ideální pro tradicionalisty
Kapsy byly podšité látkovou podšívkou.
- své mince můžete vložit do 1 velké kapsy zapínané na patentku;
- bankovky schováte do 2 otevřených kapes umístěných po celé délce peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051198915 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Tmavě modrá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na zip - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 045 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
629 Kč
Made in EU
1 334 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
804 Kč
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez zapínání PTN 22309-VT
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
834 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka se zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 045 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
629 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: elegantní kožená pánská peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka se znamením zvěrokruhu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka z dvoubarevné přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
1 063 Kč
–39 %
Dárková sada: kožená peněženka, pouzdro a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
640 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná RFID skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
