Vertikální dámská peněženka s magnetickým zapínáním
Kód: ROV-30038-UNIW ROV-30036-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 938 Kč
–44 %
Módní šaty se stojáčkem a vázáním M447
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 641 Kč
Made in EU
1 306 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
730 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
od 1 262 Kč až –50 %
šaty z manšestru pro podzim a zimu ve volném střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 653 Kč
od 1 475 Kč –47 %
Pletené šaty s dlouhým rukávem pro podzim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 776 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 171 Kč
Made in EU
2 747 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 616 Kč
Made in EU
Šaty s asymetrickým záhybem u výstřihu S284
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 179 Kč
Made in EU
3 123 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 837 Kč
Detailní popis produktu
Velká, vertikální dámská peněženka v černé barvě s magnetickým zapínáním na zip - Peterson
- Vyrobeno z vysoce kvalitní kombinace přírodní a eko kůže.
- Vybaven systémem RFID, který účinně chrání vaše data před krádeží.
- Pečlivě navržený interiér s intuitivním uspořádáním přihrádek.
- Dva praktické typy zapínání – pevný zip a magnetické druky pro naprosté pohodlí.
Funkční interiér, který potěší
- Peněženka nabízí 12 praktických slotů na karty, které jsou uspořádány tak, aby zajistily maximální pohodlí a rychlý přístup k vašim nejdůležitějším kartám, kdykoli je budete potřebovat.
- Dvě další kapsy na dokumenty umožňují perfektní organizaci všech vašich důležitých dokumentů – bez zbytečného nepořádku. Celý interiér byl navržen tak, aby kombinoval kapacitu, funkčnost a eleganci v jednom příslušenství.
Pořádek a pohodlí při ukládání hotovosti
- Peněženka je vybavena 2 samostatnými přihrádkami na bankovky, díky kterým si můžete snadno uspořádat svou hotovost – můžete oddělit různé měny nebo si ji udržet uspořádanou podle svých preferencí.
- Speciální kapsa na mince s odolným zipem zajišťuje naprosté zabezpečení vašich drobných. Všechno zůstane na svém místě, což vám umožní rychlý a snadný přístup k nezbytnostem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | zatrzaski magnetyczne |
| Vzor: | rostlinný |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 19 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
565 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská květinová peněženka z přírodní a eko kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
661 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
756 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže, zapínání na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
456 Kč
Made in EU
520 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 344 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
1 062 Kč
–39 %
Malá kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
640 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
