Dámská kožená peněženka s RFID ochranou
Kód: ROV-22646-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 306 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
730 Kč
Made in EU
1 560 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
946 Kč
Made in EU
1 824 Kč
–40 %
Elegantní tužkové šaty do kolena 9258
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 086 Kč
Made in EU
1 233 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 641 Kč
–44 %
Šaty z kombinovaných materiálů se zipy M252
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
917 Kč
Made in EU
3 124 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 838 Kč
Made in EU
1 878 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 049 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
Made in EU
1 641 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
978 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
978 Kč
Made in EU
2 314 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 362 Kč
Detailní popis produktu
Dámská kožená peněženka s RFID ochranou- Peterson
- Nejvyšší přesnost zpracování | Šita velmi odolně z prvotřídní přírodní kůže s hladkou texturou
- Dostatek místa pro vaše karty | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte dokumenty velkého formátu
- Ochrana proti krádeži | Vybavena technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty
Součástí peněženky:
- 6 přihrádek vyhrazených na karty,
- Mince schováte do jedné kapsy
- Bankovky se vejdou do 2 prostorných otevřených přihrádek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051158582 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | místo pro fotku |
| Výška: | 11 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
1 187 Kč
–39 %
Velká peněženka z přírodní kůže se zapínáním na patent
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
1 227 Kč
–39 %
Leather wallet RFID PETERSON PTN RD-21-GCLS
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
739 Kč
Made in EU
1 189 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
717 Kč
Made in EU
1 147 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
691 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Kožená dámská peněženka s taškou na háček
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
749 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
882 Kč
Made in EU
1 049 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
632 Kč
Made in EU
1 247 Kč
–39 %
Dámská malá kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
751 Kč
Made in EU
1 561 Kč
–39 %
Kožená dámská peněženka s motivem hadí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
941 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–39 %
Skórzane etui na klucze i dokumenty — Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
727 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
727 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–39 %
Velká dámská RFID kožená peněženka - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
727 Kč
Made in EU
1 956 Kč
–39 %
Velká kožená peněženka se zapínáním na patent
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 179 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–39 %
Elegantní, velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
977 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Dámská kompaktní kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
