Dámská peněženka s karabinou a háčkem z lesklé přírodní kůže
Kód: ROV-26884-UNIW ROV-26883-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 882 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
908 Kč
1 665 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 009 Kč
od 1 779 Kč –47 %
letní minišaty s volánky a krátkým rukávem ve vintage stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 937 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
od 1 475 Kč –47 %
Pletené šaty s dlouhým rukávem pro podzim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 776 Kč
Made in EU
3 363 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 978 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
919 Kč
Made in EU
3 595 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 115 Kč
1 925 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 167 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka s karabinou a háčkem z lesklé přírodní kůže - Lorenti
- Praktické a funkční | Tento model byl navržen extrémně intuitivně a funkčně. I přes malé rozměry se do ní vejde dostatek dokladů a hotovosti;
- Materiál | Vyrobeno z přírodní kůže, lesklé stříbrné barvy;
- Zapínání a háček | Zajišťuje bezpečnost a snadné použití;
- Zabezpečení karet a dokladů | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID, který chrání kartu v peněžence proti odcizení finančních prostředků z účtu;
- Ideální jako dárek | Peněženka je balena ve firemní krabičce z tvrdého kartonu.
Organizace interiéru
Uvnitř najdete:
- 1 kapsa na mince , uzavřená háčkem, zajišťující pohodlný přístup a bezpečné uložení mincí;
- 2 kapsy na bankovky , které vám umožní ukládat hotovost uspořádaným způsobem;
- 13 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardní velikosti. Jedna z přihrádek je průhledná a je ideální pro focení.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
od 137 Kč až –52 %
Skládací sportovní vak na záda – taška na cvičení i výlety
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 66 Kč
od 182 Kč –52 %
Malý nylonový organizér – na mince, sluchátka a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 87 Kč
277 Kč
–52 %
Ultra tenká pánská peněženka na karty a hotovost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
132 Kč
od 548 Kč –52 %
Měkká peněženka s RFID ochranou a velkou kapacitou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 261 Kč
1 672 Kč
–47 %
Dámská kožená peněženka z přírodní kůže NW919
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
880 Kč
od 352 Kč –52 %
Dámská peněženka na zápěstí – více kapes, retro provedení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 168 Kč
890 Kč
–52 %
Malá kožená peněženka na mince a drobnosti
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
424 Kč
1 347 Kč
–47 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW931
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
709 Kč
od 378 Kč –52 %
Krátká peněženka z karbonu s přihrádkami a zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 180 Kč
od 298 Kč –52 %
Dámská mini peněženka – skládací styl s kovovým klipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 142 Kč
od 371 Kč –52 %
Ultra tenká peněženka pro muže – více karet a řidičák
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 177 Kč
1 207 Kč
–49 %
Kožená peněženka na karty, hotovost a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
604 Kč
od 260 Kč –52 %
Hliníková peněženka s RFID ochranou a výsuvem karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 124 Kč
od 445 Kč –52 %
Slim peněženka s RFID ochranou a držákem pro AirTag
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 212 Kč
od 454 Kč –52 %
Dámská peněženka s trojitým skladem – mincovník a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 217 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
