Dámská peněženka se zapínáním z přírodní kůže
Kód: ROV-21629-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 554 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
942 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
3 147 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 852 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
905 Kč
Made in EU
1 742 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
973 Kč
Made in EU
2 599 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 452 Kč
Made in EU
2 933 Kč
–44 %
Módní šaty se stojáčkem a vázáním M447
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 639 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
1 115 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
676 Kč
Made in EU
1 355 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
757 Kč
Made in EU
2 043 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 238 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka se zapínáním z přírodní kůže - Peterson
- Přírodní kůže nejvyšší kvality | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže vyznačující se nadprůměrnou odolností;
- Elegantní doplněk | Peněženka v nadčasovém stylu a klasickém designu s decentním logem na přední straně;
- Rozsáhlý interiér | Peněženka má mnoho praktických přihrádek a kapes, díky kterým se do ní vejdou všechny karty a doklady, včetně větších, jako je registrační list;
- Ideální jako dárek | Peněženka je zabalena ve firemní krabičce.
Sekce pro karty a doklady
Peněženka obsahuje:- 9 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo doklady ;
- 8 kapes na větší dokumenty, např. osvědčení o registraci v přebalu z oddělení komunikace.
Přihrádky na karty a doklady jsou chráněny podšívkou s logem odolnou proti oděru . Tím se zabrání poškození kůže při vkládání a vyjímání karet.
Dostatek místa pro hotovost
Peněženka je také velmi prostorná, co se hotovosti týče. Kapsy na peníze, stejně jako přihrádky na karty, jsou rovněž vyloženy otěruvzdornou podšívkou.
- minci můžete vložit do 2 kapes. Zapínají se na zip. Jsou velmi prostorné, což vám umožní pohodlně z nich vyndat mince;
- Na bankovky jsou 4 přihrádky . Jeden větší, zbytek menší.
Zadní kapsa
Kapsa na zadní straně peněženky je velmi pohodlná. Vejde se vám karta, kterou používáte nejčastěji, nebo se dá použít jako místo pro jednorázové jízdenky na MHD.
Peněženka vybavená technologií RFID BLOCKING SYSTEM.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051191176 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Bordová |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 15,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
od 1 717 Kč –39 %
Prostorná, kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
od 1 034 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z eko-kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
od 1 578 Kč –39 %
Velká dámská peněženka s hadím potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 951 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
726 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
643 Kč
Made in EU
1 440 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
868 Kč
Made in EU
1 677 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 011 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Kompaktní dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
1 273 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
767 Kč
Made in EU
od 1 302 Kč –39 %
Klasická dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
700 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
422 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka s karabinou a háčkem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Malá, kožená dámská peněženka se zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID ochranou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
