Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Kód: ROV-30829-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
4 003 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 355 Kč
Made in EU
1 227 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
686 Kč
Made in EU
2 209 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 339 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 171 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
2 108 Kč
–41 %
Šaty s dlouhým rukávem a midi délkou A321
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 240 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
978 Kč
Made in EU
1 769 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 072 Kč
Made in EU
3 162 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 860 Kč
Made in EU
2 756 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 621 Kč
Made in EU
2 269 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 268 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže, se zapínáním na patentku a sponou - Peterson
- Vybaven RFID ochranou, která chrání vaše bezkontaktní karty před krádeží dat.
- Až 14 slotů na karty – ideální řešení pro majitele mnoha platebních, věrnostních nebo městských karet.
- Praktický design - díky dvojité přihrádce na mince a odděleným přihrádkám na bankovky si snadno udržíte věci v pořádku.
- Kompaktní velikost při zachování kapacity - peněženka se pohodlně nosí, ale překvapivě prostorná.
- Solidní zpracování - přírodní kůže v kombinaci s elegantní ekokůží na přední straně zajišťuje kvalitu a jedinečný vzhled.
- Estetické provedení – každý detail, od armatur až po interiér, byl navržen s ohledem na nejvyšší standardy.
Promyšlený interiér pro karty a dokumenty
- Uvnitř se nachází až 14 přihrádek přizpůsobených kartám standardní velikosti – uložíte do nich platební karty, městské karty, věrnostní karty, ale i dokumenty velikosti karty, například řidičský průkaz nebo občanský průkaz.
- Peněženka navíc nabízí 3 větší kapsy , kam si můžete uložit větší dokumenty, lístky nebo jiné potřebné příslušenství.
Místo pro hotovost – pořádek a pohodlí
- Tento model zajišťuje pohodlnou správu hotovosti – 2 samostatné přihrádky na bankovky, z nichž jedna se zapíná na zip, usnadňují třídění měn nebo nominálních hodnot.
- K dispozici je praktická přihrádka na mince se zapínáním na sponu a dvě přihrádky, které zabraňují vypadávání drobných mincí a umožňují rychlý přístup.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051264573 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Tmavě modrá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | ušní dráty |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 14 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 56 |
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 617 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
974 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 461 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
809 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka Peterson s vícebarevným vzorem z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
809 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 006 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
1 225 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se na patentku a sponu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
738 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s jemnými květinami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
930 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
