Dámská vícebarevná kožená peněženka
Kód: ROV-21733-UNIW ROV-21732-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 222 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
683 Kč
Made in EU
1 742 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
973 Kč
Made in EU
1 554 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
942 Kč
Made in EU
1 742 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
973 Kč
Made in EU
2 043 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 238 Kč
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
915 Kč
Made in EU
od 1 929 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 169 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
905 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
905 Kč
Made in EU
1 874 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 047 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
1 430 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
799 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
905 Kč
Detailní popis produktu
Dámská vícebarevná kožená peněženka - Peterson
- přírodní kůže | Vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže vyznačující se nadprůměrnou odolností;
- Přitahujte pohledy! | Peněženka v nadčasovém stylu a neobvyklém tříbarevném vzoru, s decentním logem na přední straně;
- Uspořádejte si karty | Peněženka má spoustu praktických přihrádek a kapes, díky kterém se do ní vejdou všechny karty a doklady;
- Ideální jako dárek | Peněženka je zabalena ve značkové krabičce.
Součástí peněženky:
- 4 přihrádky vyhrazené na karty
- mince můžete vložit do 1 kapsy, zavírá se na patentku.
- jsou 4 přihrádky na bankovky
Peněženka vybavena systémem RFID.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 16,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka a klíčenka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Klasická, malá dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 440 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
868 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Dámská střední kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
702 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s kapsou na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
700 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
422 Kč
Made in EU
1 342 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka s háčkem a sponou
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
809 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s motýlky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
1 637 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zipem a patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
986 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
