Dětské Tenisky S Krajkou Roly-Poly
Kód: BO-20457-7 BO-20457-8 BO-20457-Q Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s izolací Big Star MM374056
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s polstrováním na zip Big Star MM374098
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–36 %
Dívčí kotníkové boty s ouškem s kožešinou LOVE Rosaira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
769 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky Na Zip s Kožušinou Marialee
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
742 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
555 Kč
Made in EU
2 295 Kč
–36 %
Dětská Trapery Memory Foam Big Star KK374158
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 462 Kč
Made in EU
1 608 Kč
–36 %
Dětské sněhule na zip Big Star SS374031 Šedo-
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 025 Kč
Made in EU
1 952 Kč
–36 %
Dětské Trappery Big Star KK374130
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 243 Kč
Made in EU
1 550 Kč
–36 %
Zateplené Dětské Sněhule Traperky Big Star OO374049
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
987 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské sněhule boty zateplené s flitry ERebbica
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
464 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky na Zip s Kožešinou Gerande
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
742 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dívčí Sněhové Teple Boty S Kožešinou S Ušima Betty
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
992 Kč
Made in EU
1 755 Kč
–36 %
Dětské sněhové boty na zipy Big Star Fuksja MM374112
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 118 Kč
Made in EU
1 077 Kč
–36 %
Dětské Boty Lakovane Se Zipem Tibbie
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
686 Kč
Made in EU
1 383 Kč
–36 %
Dětské sněhule pro dívky s kožíškem a stahovák Lee Cooper LCJ-25-10-3778
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
881 Kč
Detailní popis produktu
Unikátní dětské tenisky s krajkou. Boty mají protiskluzovou podrážku a měkkou materiálovou stélku. Nezapomeňte se podívat na celou naši kolekci dětských tenisek! Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.
18-13/19-13,5/20-14/21-14,5/22-15/23-15,5/24-16/25-16,5/26-17/27-17,5/28-18/29-18,5/30-19,5/31-20/32-20,5/33-21/34-21,5/35-22cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tenisky a Sportovní Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Vrchní výška: | 4 cm |
| Horní šířka: | 5,5 cm pro velikost 18 |
| Typ izolace: | Ne |
| Země původu: | Čína |
| Délka zboží v centimetrech: | 23 |
| Výška zboží v centimetrech: | 10 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 13 |
| Celková hmotnost v gramech: | 498.33 |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 0 - 3 |
Made in EU
787 Kč
–36 %
Dětské Klasické Tenisky S Efektem Tie-Dye Simba
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
501 Kč
Made in EU
1 087 Kč
–36 %
Dětské tenisky na suchý zip Krissandra
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
693 Kč
Made in EU
1 417 Kč
–36 %
Dětské tenisky na silné podrážce Lianees
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
903 Kč
Made in EU
1 417 Kč
–36 %
Dětské tenisky na platformě Hanomess
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
903 Kč
Made in EU
864 Kč
–36 %
Dětské Sportovní Boty Tenisky Srdíčka Mirelle
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
550 Kč
Made in EU
od 931 Kč –36 %
Dětské Tenisky Boty S Prstíkem Pennyn
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 593 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Lesklé Dívčí Sportovní Boty S Květinami Tessina
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
630 Kč
Made in EU
1 231 Kč
–36 %
Dětské kožené tenisky na suchý zip BIG STAR KK374091
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
784 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–36 %
Dětské tenisky Memory Foam System Big Star LL374225
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 035 Kč
Made in EU
1 193 Kč
–36 %
Dětské látkové tenisky BIG STAR KK374053
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
760 Kč
Made in EU
1 101 Kč
–36 %
Dětské tenisky se zirkony Rianalla
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
701 Kč
Made in EU
901 Kč
–36 %
Dětské Sportovní Boty Sneakersy Z Eko Kůže Renel
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
574 Kč
Made in EU
1 010 Kč
–36 %
Dětské látkové tenisky se suchým zipem BIG STAR KK374075
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
643 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–36 %
Dětské Lehké Sportovní Boty Na Platformě Mirivia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
754 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Sportovní Boty Tenisky Dětské S Svítící Podešví - Arielle
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské Vysoké Tenisky S Krajkou Roly-Poly
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
559 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
