Velká vertikální peněženka z přírodní a eko kůže
Kód: ROV-30018-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 117 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
677 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 171 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
906 Kč
od 1 262 Kč až –50 %
šaty z manšestru pro podzim a zimu ve volném střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 653 Kč
Made in EU
3 152 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 854 Kč
od 1 475 Kč –47 %
Pletené šaty s dlouhým rukávem pro podzim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 776 Kč
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Šaty z kombinovaných materiálů se zipy M252
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
917 Kč
Made in EU
1 432 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
800 Kč
Detailní popis produktu
Velká, černá vertikální peněženka z přírodní a eko kůže v černé barvě - Peterson
- Nadčasový design - ideální do každé kabelky a na každou příležitost.
- Vysoce kvalitní materiály - kombinace přírodní a ekokůže se stylovým rostlinným vzorem.
- Ochrana vašich financí – vestavěná technologie RFID chrání karty před krádeží dat.
- Promyšlená organizace - 16 přihrádek na karty a 4 další prostory na dokumenty.
- Pohodlí při používání - pevné zapínání na patentku a zip zaručuje bezpečnost obsahu.
Dobře promyšlený interiér
Vnitřek peněženky je poctou funkčnosti a ergonomii.
- Najdete zde 16 slotů na karty – ideální pro platební karty, věrnostní karty, identifikační karty a vizitky. Každá karta má svůj vlastní vyhrazený slot, což usnadňuje organizaci a urychluje každodenní používání.
- Navíc 4 praktické přihrádky na dokumenty poskytují pohodlný přístup k nejdůležitějším dokumentům.
Hotovost vždy po ruce
- Uvnitř najdete 2 samostatné přihrádky na bankovky – ideální, pokud používáte více měn nebo chcete hotovost oddělit pro různé účely.
- 2 přihrádky na mince: Peněženka má samostatnou přihrádku na drobné uzavíratelnou na zip . Uvnitř najdete dvojitou kapsu a samostatnou přihrádku s dalším zipem. To vám umožní mít vždy rychlý přístup k drobným, aniž byste se museli obávat, že je omylem ztratíte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051262456 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | rostlinný |
| Počet slotů pro karty: | 15+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 16,5 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
845 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 540 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
928 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
1 502 Kč
–39 %
dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
905 Kč
Made in EU
1 187 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
547 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z ekokůže se vzorem plameňáků
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
330 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
dámská peněženka-penál z lakované kůže s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 187 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
756 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z ekokůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
456 Kč
Made in EU
1 482 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
893 Kč
Made in EU
1 462 Kč
–39 %
Elegantní kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
881 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Vertikální peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 098 Kč
–39 %
Peněženka ve stylu penálu z lakované kůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
