Dětské holínky hasič Breezly
Kód: BO-40552-167 BO-40552-168 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky Na Zip s Kožušinou Marialee
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
742 Kč
Made in EU
1 383 Kč
–36 %
Dětské sněhule pro dívky s kožíškem a stahovák Lee Cooper LCJ-25-10-3778
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
881 Kč
Made in EU
1 784 Kč
–36 %
Dětské trekové boty zateplené na suchý zip Big Star OO374181
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 136 Kč
Made in EU
od 901 Kč –36 %
Dětské mládežnické sněhule s teplou výplní Mireya
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 574 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s květinami zateplené kožešinkou Palina
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
630 Kč
Made in EU
2 151 Kč
–36 %
Dětské a mládežnické sněhule s kožešinou D Franklin DFSH370011
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 370 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Ocieplane Botky Sněžáky Dětské s Ozdobnými Frédzlami Nimia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
676 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské sněhule boty zateplené s flitry ERebbica
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
464 Kč
Made in EU
od 970 Kč –36 %
Dětské zimní boty s izolační vložkou Nallita
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 618 Kč
Made in EU
1 957 Kč
–36 %
Zateplené zimní boty pro chlapce Lee Cooper LCJ-23-01-2059
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 247 Kč
Made in EU
od 970 Kč –36 %
Dětské Ocásané Sněhule Leonora
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
od 618 Kč
Made in EU
1 077 Kč
–36 %
Dětské Boty Lakovane Se Zipem Tibbie
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
686 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–36 %
Dívčí kotníkové boty s ouškem s kožešinou LOVE Rosaira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
769 Kč
Made in EU
1 162 Kč
–36 %
Chlapecké Sportovní Boty Trekkingové Falenisa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
740 Kč
Made in EU
od 1 451 Kč –36 %
Dětské Sněhule Na Suchý Zip Lee Cooper LCJ-24-44-2864K
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 925 Kč
Detailní popis produktu
Dětské holínky s motivem hasiče jsou ideální volbou pro malé milovníky dobrodružství a deštivých procházek. Vyrobené z voděodolného materiálu, účinně chrání nohy před vlhkostí a blátem. Snadné nazouvání usnadňuje pružný střih, díky čemuž si dítě může samo připravit na hraní venku. Barevný vzor s motivem hasiče dělá holínky nejen praktickými, ale i velmi atraktivními vizuálně. Skvělá volba na deštivé dny — pohodlné, odolné a plné dětského kouzla. Při výběru velikosti prosíme řídit se tabulkou velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
22/23-14,5/24/25-16/26/27-16,5/28/29-18,5/30/31-20cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žabky Pantofle Bačkory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/40552.mp4 |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | Pryž |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Látka |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Platforma/Podrážka: | 1,5 cm |
| Vrchní výška: | 13,5 cm dla rozmiaru 22/23 |
| Horní šířka: | 11 cm dla rozmiaru 22/23 |
| Délka zboží v centimetrech: | 26 |
| Výška zboží v centimetrech: | 7 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 25 |
| Celková hmotnost v gramech: | 758.33 |
| Typ izolace: | Ne |
| Země původu: | Čína |
Made in EU
816 Kč
–36 %
Dětské lehké pantofle Kroks Big Star II375001
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
520 Kč
od 367 Kč –52 %
Dětské capáčky jahůdky – měkké botičky pro miminko
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 175 Kč
Made in EU
931 Kč
–36 %
Dětské Oteplené Galosy Befado 162Y307
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
593 Kč
od 563 Kč až –52 %
Dívčí bačkory Frozen
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 269 Kč
od 741 Kč až –52 %
Dívčí bačkory Hello Kitty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 371 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské Holínky S Podšívkou Snow Wave Gokids 981 -
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
od 1 120 Kč až –50 %
Dětské třpytivé sandály pro holky na doma i ven
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 560 Kč
od 661 Kč až –52 %
Dětské pantofle s podsvícením - barevné zvíratky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 315 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
