Velká pánská peněženka z pravé černé kůže
Kód: ROV-31034-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 775 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 3844A2 (zg235g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
986 Kč
Made in EU
6 299 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI LUIGI AUTOMATIC AR60031 + BOX (zi062b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
3 937 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
969 Kč
Made in EU
od 1 516 Kč –44 %
Hodinky G. ROSSI - 7116A (zg215a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 842 Kč
Made in EU
2 725 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 703 Kč
Made in EU
od 1 744 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V002GL-7B2UDF (zd106a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 969 Kč
Made in EU
1 670 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
928 Kč
Made in EU
od 4 246 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 654 Kč
Made in EU
5 674 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4401 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
3 546 Kč
Made in EU
od 1 502 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 835 Kč
Made in EU
od 6 426 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 017 Kč
Made in EU
1 433 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
796 Kč
Made in EU
od 1 192 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 662 Kč
Made in EU
1 704 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 065 Kč
Made in EU
1 514 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10401A-6F1 (zg190f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
841 Kč
Made in EU
6 526 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4290 - MEGA CHIEF (zz004i)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
4 079 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská peněženka z pravé černé kůže se zapínáním na patentku - 4U Cavaldi
Peněženka 4U Cavaldi je klasickou volbou pro muže, kteří oceňují nadčasový styl, vysoce kvalitní řemeslné zpracování a praktická řešení. Je vyrobena z pravé kůže a zaujme svým minimalistickým designem a robustními detaily, díky čemuž je vhodná jak pro každodenní nošení, tak pro formálnější příležitosti.
Klíčové vlastnosti:
- přírodní kůže s čirou, elegantní texturou,
- tenký formát, který se vejde do kapsy,
- klasická černá barva s decentním logem Cavaldi,
- ochrana karty díky technologii RFID.
Prostory na karty a dokumenty
Vnitřek peněženky byl navržen s ohledem na maximální funkčnost.
- Model nabízí 8 slotů pro karty , které pojmou platební karty, věrnostní karty a vizitky.
- Kromě toho je k dispozici pět přihrádek na dokumenty, včetně prostoru pro uložení technického průkazu vozidla. Promyšlené uspořádání umožňuje snadnou organizaci a rychlý přístup k nejdůležitějším věcem.
Skříňky na peníze
- Model je vybaven dvěma přihrádkami na bankovky , které umožňují oddělit bankovky různých nominálních hodnot nebo měn.
- K dispozici je samostatná kapsa na mince , takže mince nepřekážejí při každodenním používání a nepoškozují vnitřek peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051277603 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 13 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 43.33 |
Made in EU
826 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
475 Kč
–39 %
pouzdro na karty z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
286 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
811 Kč
–39 %
Pánská taška z ekokůže dvoukomorová
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
489 Kč
Made in EU
988 Kč
–39 %
Praktická pánská taška ekokůže s uchem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Velká, vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
422 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
pánská peněženka na šířku z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Horizontální, dvoubarevná peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
kompaktní pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
