Dětské lakované boty se spony Chloraia
Kód: BO-27750-98 BO-27750-68 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandálky Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
618 Kč
Made in EU
835 Kč
–36 %
Pěnové Dětské Sandály Big Star RR374516
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
532 Kč
od 883 Kč až –50 %
Dívčí sandály s copánky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 442 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky S Mašlí Na suchý zip Joratia
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
542 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip 83619 Ipanema Summer XV Baby
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
754 Kč
Vrácení zdarma
Made in EU
1 047 Kč
–47 %
Dívčí lesklé sandály na nízkém podpatku Nelly - 31
Skladem v Praze
(1 ks)
549 Kč
Made in EU
877 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Multicolor Kimmi
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
559 Kč
od 354 Kč –52 %
Dětské domácí pantofle s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
Made in EU
1 455 Kč
–36 %
Dětské sandály Big Star NN374264
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
926 Kč
od 379 Kč –52 %
Měkké dětské sandálky na suchý zip pro první krůčky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 181 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Lesklé Dívčí Sandály Na Nízkém Podpatku Ainare
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály gladiátorky se zlatým detailem Vesira
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
od 1 130 Kč až –50 %
Dětské římské sandálky pro dívky, plochá podešev
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 565 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Se Zlatými Detaily Cavina
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
od 865 Kč až –50 %
Dětské sportovní sandály
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 433 Kč
Detailní popis produktu
Dětské boty vyrobeny z ekologické kůže. Osazeny na podešvi z gumového materiálu. Uvnitř zatepleno hrubou vlnou. Tento model je upevněn na zip po straně. Chlupatá kůže je ozdobena pásky s kovovou sponou. Špička je zpevněna. Nezapomeňte si prohlédnout celou naši nabídku dětských bot. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
25-15/26-16/27-16,5/28-17,5/29-18/30-18,5/31-19/32-19,5/33-20/34-20,5/35-21,5/36-22cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | Černá |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 4 cm |
| Horní šířka: | 8 cm pro velikost 25 |
| Vrchní výška: | 14cm pro velikost 25 |
| Délka zboží v centimetrech: | 23 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 21 |
| Typ izolace: | Ano |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Celková hmotnost v gramech: | 885.5 |
| Země původu: | Čína |
Made in EU
1 318 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3774
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
840 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Botky Ocílené s Zipem Goopy
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
742 Kč
Made in EU
2 151 Kč
–36 %
Dětské a mládežnické sněhule s kožešinou D Franklin DFSH370011
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 370 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské Boty S Zipem Oceněné Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Ocieplane Botky Sněžáky Dětské s Ozdobnými Frédzlami Nimia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
676 Kč
Made in EU
1 193 Kč
–36 %
Dětské mládežnické teplé sněhule Roofy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
760 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské kozačky s kožešinou a šňůrkami Mikyla
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
652 Kč
Made in EU
od 951 Kč –36 %
Dětské Brokatové Botky Oceněné Suwakiem Multikolor Saussa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 606 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Sněhule boty dětské zateplené kožešinou Adelane
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
716 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
630 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky Na Zip s Kožušinou Marialee
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
742 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s polstrováním na zip Big Star MM374098
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
2 018 Kč
–36 %
Dětské zateplené kozačky na zip Big Star KK374178
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 285 Kč
Made in EU
1 260 Kč
–36 %
Zimní trekové boty pro děti na suchý zip zateplené Miravie
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
803 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s podšívkou z kožešiny Benigna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
676 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou Medvídek Jovellea
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
716 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
