Malá, kožená pánská peněženka bez zapínání
Kód: ROV-27708-UNIW ROV-27709-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
od 1 867 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 167 Kč
Made in EU
od 4 351 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 719 Kč
Made in EU
od 1 620 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 013 Kč
Made in EU
1 772 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 108 Kč
Made in EU
1 669 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
2 086 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL3844A2-1A1 (zg363g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 304 Kč
Made in EU
1 662 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 039 Kč
Made in EU
9 175 Kč
–37 %
Pánské hodinky ARMANI AUTOMATIC AR60050 (zi060a)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
5 735 Kč
Made in EU
od 1 212 Kč –44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 3978G (zj094d)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 674 Kč
Made in EU
od 1 658 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 934 Kč
Made in EU
od 1 505 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 836 Kč
Made in EU
od 1 699 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 971 Kč
Made in EU
1 169 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
650 Kč
Made in EU
8 239 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AVIATOR AUTOMATIC AR60028 + BOX (zi099c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
5 149 Kč
Made in EU
4 490 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 806 Kč
Made in EU
1 732 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 082 Kč
Detailní popis produktu
Malá, kožená pánská peněženka bez zapínání - Peterson
- Kvalita a rafinovanost | Peněženka je vyrobena ze speciálně vybrané přírodní kůže;
- Sofistikovaný styl | Dokonalá kombinace kvality a elegance. Klasický mužský design, který skvěle doplní jakýkoli styling. Hladká, na dotek příjemná černá přírodní kůže v kombinaci se stříbrným kováním vytváří výjimečně univerzální design;
- Praktický interiér | Obsahuje mnoho kapes a přihrádek, kam se vejdou všechny potřebné věci. Správně navržený pro maximální funkčnost bez obětování estetiky;
- Dárková krabička | Baleno v originálním elegantním obalu.
Četné kapsy a přihrádky
Peněženka byla navržena tak, aby poskytovala co nejfunkčnější interiér s kompaktními rozměry.
- Interiér je vybaven 5 přihrádkami velikosti ID karty. Díky nim snadno pojmete své doklady, platební karty, debetní karty, věrnostní karty a vizitky.
- Obsahuje 3 kapsy většího formátu ideální pro větší dokumenty.
- Další 2 průhledné přihrádky využijete na fotografie vašich blízkých nebo průkazy.
Pokladní sekce
Peněženka spojuje jak zastánce bezkontaktních transakcí , tak milovníky tradičních platebních metod. Pro zajištění pohodlí všech uživatelů obsahuje:
- 1 velká kapsa na mince , uzavíratelná na patentku. Díky pečlivě promyšleným rozměrům je výběr peněz z ní pohodlný a pohodlný.
- 2 široké přihrádky na bankovky , do kterých se vejde velké množství hotovosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
881 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku - Peterson
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
810 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Rozšířená pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
Pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
509 Kč
Made in EU
574 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekologické kůže v horizontální orientaci
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
346 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Pánská peněženka vybavená RFID systémem z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
832 Kč
–39 %
pánská taška z ekokůže, ideální na dokumenty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
501 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Horizontální, pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
Elegantní vertikální peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
509 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Malá, kožená pánská peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
